پاتریشیا

مسیر نظامی که برای مهاجران جوان تاسیس شد

گروهی از جوانان به نام Dreamers که آرزو داشتند در ارتش خدمت کنند ، اما به دلیل وضعیت مهاجرت آن‌ها در مقابل کنگره در واشنگتن در ماه مه منع شدند .

اعتبار

چیپ Somodevilla / گتی ایماژ

گروهی از جوانان به نام Dreamers که آرزو داشتند در ارتش خدمت کنند اما به دلیل وضعیت مهاجرتی آن‌ها در مقابل کنگره در واشنگتن در May.Cred itCreditChip Somodevilla / گتی ایماژ )

به گفته جولیا پرستون

۲۵ سپتامبر ۲۰۱۴

مقامات پنتاگون روز پنج شنبه اعلام کردند تعداد کمی از مهاجران جوان که در آمریکا بزرگ شده‌اند اجازه خواهند داشت به ارتش بپیوندند و مسیر سریعی برای شهروندی داشته باشند .

با توجه به یادداشتی که روز پنجشنبه توسط جسیکا آل منتشر شد ، Undocumented جوان که توسط دولت اوباما اخراج شدند واجد شرایط درخواست برای ارتش تحت یک برنامه استخدام برای مهاجران با زبان خاص و مهارت‌های پزشکی خواهند بود . رایت ، تحت عنوان وزیر دفاع برای پرسنل و آمادگی .

اما مقامات دولت تاکید کردند که تعداد افرادی که موفق به بهره‌برداری می‌شوند بسیار کوچک خواهد بود ، احتمالا ً بیش از دوازده نفر نخواهد بود . الزامات سخت هستند و این برنامه در حال حاضر به ۱۵۰۰ نفر در هر سال محدود می‌شود و هم اکنون تعداد زیادی از متقاضیان را تشکیل می‌دهد .

حامیان جوانان ، که خود را Dreamers می‌نامند ، دولت را ملزم کرده‌اند تا اجازه دهند که همه آن‌ها با deferrals درخواست کمک کنند ، و هر دوی آن‌ها عمیقا ً از تصمیم پنتاگون ناامید و ناامید شدند .

سزار وارگاس ، یکی از رهبران ائتلاف اقدام رویای ، که گفته‌است می‌خواهد به ارتش بپیوندد ، گفت : " این یک گام اول است ، و ما از دولت قدردانی می‌کنیم که می‌خواهد به ارتش بپیوندد ، اما قطعا ً باید گسترش یابد ."

سناتور ریچارد جی . دوربین از ایلینویز ، دموکرات درجه دو در مجلس سنا ، که رئیس‌جمهور اوباما را بر آن داشت تا اجازه استخدام وسیع‌تر جوانان با deferrals را بدهد ، این تصمیم را " فرصت از دست رفته " خواند .

در بهار گذشته مقامات پنتاگون در حال بررسی این موضوع بودند که آیا استخدام جوانان با deferrals تحت یک برنامه دو ساله که به عنوان اقدام Deferred برای انتظار مسافران معروف است را باز کنند یا خیر . deferrals هیچ گونه وضعیت ساکن نداشته اند ، اما به جوانان اجازه می‌دهند که بطور قانونی در کشور بمانند . بیشتر از ۵۸۰، ۰۰۰ جوان آن‌ها را دریافت کرده‌اند .

کاخ سفید به مقامات نظامی دستور داد تا سکوت کنند و گفتند که رئیس‌جمهور منتظر است تا ببیند آیا جمهوری خواهان مجلس خواهان اصلاحات اساسی در قانون اساسی هستند یا خیر .

آن قانون در طول تابستان جان باخت و رئیس‌جمهور در حال حاضر اقدام اجرایی را سبک و سنگین می‌کند و می‌تواند اخراج مهاجران بیشتر که به طور غیرقانونی در اینجا هستند را متوقف کند . اما مقامات دولت گفتند که تصمیم پنتاگون ، جدا از بررسی‌های رئیس‌جمهور بود و مروری بر اقدامات وی که ممکن است انجام دهد نبود ، که گفته او پس از انتخابات میان‌دوره‌ای ماه نوامبر خواهد آمد .

Editors

هری رید چند کلمه برای واشنگتن دارد.

آن‌ها زنده ماندند .

مقامات پنتاگون گفتند که آن‌ها اقدام به تغییر قوانین استخدام کرده‌اند زیرا برنامه مهاجرت که به عنوان حیاتی نظامی برای منافع ملی شناخته می‌شود روز چهارشنبه آینده به پایان خواهد رسید . این مراسم در روز پنج شنبه به مدت دو سال تمدید شد .

برنامه پنتاگون برای مهاجران موقت ایجاد شده‌است که یکی از سه زبان عربی ، هندی ، کره‌ای ، پشتو ، Nepalese ، روسی ، ازبکی و سواحیلی - اما نه اسپانیایی ، زبان اکثریت جوانان ثبت‌نشده را به زبان می‌آورد . این شرکت همچنین پزشکان و دندانپزشکان مجاز را در تخصص‌های خاص می‌پذیرد . مهاجران باید بازرسی‌های امنیتی جدی را رد کنند تا پذیرفته شوند .


منبع سایت سربازی


/ 0 نظر / 3 بازدید