پاتریشیا

حدود ساعت ۴ بعد از ظهر روز چهارشنبه ، متخصص لوپز ، که در ماه فوریه از قلعه برکت در آل پاسو به پایگاه منتقل شده‌بود و برای اختلال استرس پس از حادثه مورد ارزیابی قرار گرفت ، شروع به تیراندازی به سربازان در ناحیه تیپ اول پزشکی کرد . دو سرباز زخمی در این تیراندازی باعث شد که اولین تماس تلفنی با ۹۱۱ در ساعت ۴ : ۱۶ بعد از ظهر ، یک کشیش از سربازان محافظت کرد و پنجره یک ساختمان را شکستند تا آن‌ها را به خطر بیاندازند .

به گفته مسئولان ، یک مامور پلیس نظامی چهار دقیقه پس از تماس تلفنی ۹۱۱ ، وارد شد . متخصص لوپز به او نزدیک شد و دست‌هایش را بالا برد، اما بعد اسلحه‌اش را بیرون کشید . مقامات گفتند که او اسلحه‌اش را پرتاب کرد و تفنگش را به سمت سر گذاشت و شلیک کرد . او در اثر جراحت ناشی از شلیک گلوله کشته شد .

مقامات در تیراندازی پایه

دبیر ارتش ، جان ام . McHugh ، و منشی مطبوعاتی کاخ سفید ، جی کارنی ، جزئیاتی درباره سرباز متهم به قتل سه نفر در فورت هود را در Wednesday.Publ ished OnApril ۳ ، ۲۰۱۴ CreditCreditWin mcnamee / گتی ایماژ )

ژنرال Milley نام این افسر را فاش نکرد ، اما شجاعت خود را ستود . نقش او در نقش گروهبان کیمبرلی د . Munley ، یکی از اعضای نیروی پلیس شهری فورت هود ، که در سال ۲۰۰۹ با سرگرد حسن در یک درگیری مسلحانه درگیر شد که به پایان دادن به دیوانگی کمک کرد .

دبیر ارتش ، جان ام . McHugh ، در جلسه دادرسی روز پنجشنبه کمیته خدمات نیروهای مسلح مجلس سنا ، گفت که "لوپز " در ماه گذشته توسط یک روان‌پزشک معاینه شد ، اما هیچ نشانه‌ای از اینکه او ممکن است مرتکب اعمال خشونت‌آمیز شود ، نشان نداده است .

ژنرال Milley تاکید کرد که عامل اصلی در این تیراندازی به نظر متخصص بیماری‌های روانی لوپز ( لوپز ) بود و ارتش شواهدی داشت مبنی بر اینکه وی " شرایط روانی و روانی ناپایدار " دارد .

مقامات ارتش و پنتاگون در واکنش به حمله سال ۲۰۰۹ ، کمبودهای موجود در رونده‌ای شناسایی اعضای خدمات را مورد بررسی قرار دادند که ممکن است تهدیدی محسوب شوند، برنامه‌های سلامت روانی ارتش را ارزیابی کردند و بررسی کردند که وزارت دفاع چگونه به حوادث " تلفات جمعی " در تاسیسات خود پاسخ می‌دهد .

با لیزا Lerer برای امور سیاسی امضا کنید .

بر روی افرادی که در حال شکل‌گیری مجدد سیاست ما هستند، توجه می‌شود . مکالمه‌ای با رای دهندگان در سراسر کشور . و یک دست راهنمایی از طریق چرخه اخبار بی‌پایان ، به شما می‌گوید که چیزی که واقعا ً نیاز دارید بدانید .

ژنرال مارک Milley ، از چپ ، و سناتور Cornyn.Cred itIlana Panich برای نیویورک‌تایمز

گزارش نهایی آن‌ها توصیه کرد که این بخش انرژی یک‌سان را صرف حفاظت از پرسنل خود در برابر خطرات خارجی کند ؛ برنامه‌های راهنما و آگاهی را توسعه دهد تا فرماندهان بتوانند رفتار پرخطر را در صفوف خود شناسایی کنند؛ اطلاعات مربوط به تهدیدهای داخلی بالقوه در سراسر بروکراسی نظامی را به اشتراک بگذارند ؛ و واکنش‌های پیچیده و سریع ‌تری به شرایط اضطراری مانند تیراندازی در فورت هود را توسعه دهند .

تیراندازی به نیروی دریایی منجر به بررسی مجدد تاسیسات نظامی از جمله مجوزهای امنیتی برای دسترسی شد .

او گفت که تنها دو هفته پیش ، چاک هگل ، وزیر دفاع ، تدابیر امنیتی جدیدی را در تاسیسات نظامی ایالات‌متحده در پرتو بررسی این موضوع اعلام کرد که " شکاف‌های troubling " در توانایی اداره دفاع برای حفاظت از اعضای سرویس و کارمندان از درون آن‌ها را در نظر گرفته‌است . آقای Gates نیز مانند وزیر دفاع سابق ، در سال ۲۰۱۰ کار خود را انجام داد تا مطمئن شود که افرادی که در پایگاه‌های نظامی کار می‌کنند برای همکاران خود خطر محسوب نمی‌شوند .

او در روز پنج شنبه در هونولولو در تلاش برای پرداختن به این موضوع بود که چرا آن تدابیر امنیتی در جای خود قرار داده نشده اند و یا موثر نبوده اند و هر زمانی که یک فرد را از دست بدهیم ، اتفاقی رخ می‌دهد ."

Ivan لوپز ، متخصص اسلحه ، اسلحه را در اسلحه "اسلحه " در "Killeen " ، "Tex " خرید . که او متهم است که سه نفر را به ضرب گلوله کشته‌است .


منبع سایت سربازی


/ 0 نظر / 5 بازدید